Tooted märksõnaga cotopaxi allpa (4)

Laktoos

Laktoos

Laktoos on looduslik piimasuhkur. See moodustab 3,5%-5,0% lehmapiimast ja seda saab ekstraheerida filtratsiooniprotsessi abil. Seejärel kristalliseeritakse ja purustatakse laktoos. Terade suurused jagatakse sõelade abil. Foodcom saab pakkuda oma äripartneritele erinevaid osakeste suurusi, mis sobivad mitmekesiste rakenduste jaoks. Laktoos on üks parimaid piimatoote koostisosade toidus ja toidulisandites tänu oma pehmele maitsele, valgele värvusele ja madalale kalorsusele. Selle odavus, madal niiskustsitus ja vees lahustuvus aitavad kaasa selle populaarsusele. Seda saab kasutada kondiitritoodete, maiustuste ja šokolaadi tootmisel maitseainena ja magustajana. Laktoos on oluline koostisosa farmaatsia- ja toitumisvaldkonnas.
Carbo Gastronatural

Carbo Gastronatural

CARBO Gastronatural on kõrge kvaliteediga looduslik toidulisand Vcaps kapslites (vegan), mis on mõeldud inimestele, kes kannatavad sagedase puhituse, täiskõhutunde või röhitsemise all. Unikaalne taimsete ekstraktide koostis toetab seedesüsteemi ja soolte õiget toimimist. Artisioki ekstrakt stimuleerib seedemahlade tootmist ning maksa ja sapiteede funktsiooni. Tilliekstrakt vähendab puhitust, samas kui aniise ekstrakt toetab seedimiscomforti ja aitab vabaneda täiskõhutundest. Melissal on kasulik mõju seedesüsteemi ja soolte tervisele ning see vähendab ka röhitsemist ja närvipinget maos ja sooltes. Piimaohaka ekstrakt toetab sapi tootmist ning maksa rakkude ja kudede regeneratsiooni. Samuti reguleerib see seedimist.
Laktoos

Laktoos

Laktoos on üks parimaid piimatooteid toidu ja sööda rakendustes, tänu oma õrnale maitsele, valgele värvusele ja madalale kalorsusele. Selle tasuvus, madal hügroskoopsus ja vees lahustuvus aitavad kaasa selle populaarsusele. Laktoosi saab kasutada küpsetiste, kommide ja šokolaadi valmistamisel maitse tugevdamiseks ja magustajana. Laktoos on oluline koostisosa farmaatsias ja toitumises.
Urea

Urea

Urea on orgaaniline keemiline ühend, mida nimetatakse süsinikhappe diamiidiks. See on valkude ja teiste lämmastikühendite ainevahetuse lõppprodukt ureotelilistes loomades (mis väljutavad suurema osa oma lämmastikust urea kujul metaboolsete protsesside kaudu). Tööstuslikul tasandil toodetakse ureet, viies läbi süsinikdioksiidi ja ammoniaagi otsese reaktsiooni rõhu all ning temperatuuridel vahemikus 160 kuni 200 °C. Toode on väga niiskust neelav ja esindab valgete graanulite kujul. See on valge, kristalne ja lõhnatu ning ei lahustu rasvades. Tavalised kontsentratsioonid on 45%, 40% ja 30%.